Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut ayrıca "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim bir şeyle ilişkilendirdiği benzer duruma dahi gelir. proteinler - yalnız küme bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere yalnız eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli şahıs kendince "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap görgüsüz okunuşu çıplak - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler yoluna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, eş anabolizmin bilimsel benzer kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - etkili organizmada, göze ve dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih aynı sıra kimyasal süreçtir, komplike moleküllerin erke birikimi ile daha olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha görgüsüz sadece ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, birleşik zengin doku özgü - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, çekingen ancak ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, sadece adale doku tekvin etmek için anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon hareketli preparatlardır. Ancak müteaddit vücut geliştiricisi hakkında bu kavramlar sadece bir kavram özgü geçerli - steroidler. Sporcular aracılığıyla kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde çok stratejik artışlar sağlarlar. Başlangıçta ilaç özgü yapılmışlardır, bu nedenle müşterek grup pozitif nitelikler vardır. Bu preparatların eş kısmı erkin satım hakkında yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle Bu Sayfayı Ziyaret Edin tamamen legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon aktif anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öteki birtakım preparatlar. Bakın ne buldum Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler kendince zatî olarak Bu linki tıklayın üretilen maddeler çoğu kez toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz aşkın ihtiyaç duymasına illet olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve bitimi dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin tüm eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi ancak spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini okunuşu kesinlikle "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *